PODKROVÍ

Podkroví nabízí ubytování se 6 lůžky.

Vstup do podkroví je samostatným vchodem - chodbou kolem koupeny s WC a po dřevěných schodech je přístupné celé otevřené podkroví. Podkroví je stupňovitě rozděleno na tři úrovně, ve střední části je vstupní hala s kuchyňským koutem. Dále je zde obývací hala a spací část.

Spací část nabízí celkem 4 lůžka - manželskou postel a dále dvě samostatné postele.

Mezi základní vybavení lůžek patří ložní prádlo, ručníky, hygienické potřeby.

Kuchyňský kout nabízí myčku, lednici, mikrovlnnou troubu, indukční varnou desku, varnou konvici. V lince jsou připraveny nerezové hrnce, pánev, pracovní misky, nože, prkýnka a ostatní drobné vybavení kuchyně.

V obývací hale je plně vybavený příborník, s dostatečným množstvím talířů, skleniček, příborů, misek a táců. Zároveň se zde nachází pohovka, kterou je možné rozložit na 2 plnohodnotná lůžka.

Koupelna se nachází v přízemí a nabízí sprchový kout, umyvadlo a WC.

Pro chladnější dny je chalupa vytápěna ústředním topením. Chalupa napojena na veřejný vodovod a také v podkroví je k dispozici WiFi bezdrátové internetové připojení.  V celém podkroví je položena dřevěná podlaha.

Podkroví umožňuje mít svého zvířecího mazlíčka pouze ve vchodové části, kde se nachází dlažba.

Parkovat je možné před chalupou.

Cenu Vám vždy upřesníme před provedením rezervace a složením rezervačního popatku (rezervační poplatek činí 50% ceny pobytu).

Cena zahrnuje paušál na energie, závěrečný úklid a rekreační poplatek 15Kč/osobu a noc -podrobnější informace na dotaz a viz Ceník