PODKROVÍ

Podkroví nabízí ubytování se 7 lůžky.

Vstup do podkroví je samostatným vchodem v čele uzavřeného dvorku. Ze vstupní chodby je přístupná koupelna s WC a po dřevěných schodech je přístupné celé otevřené podkroví. Na schodech z obytného podkroví dolů do vstupní haly jsou demontovatelná dvířka.  Podkroví je stupňovitě rozděleno na tři úrovně, ve střední části je vstupní hala s kuchyňským koutem. Dále je zde obývací hala a spací část.

Spací část nabízí celkem 4 lůžka - manželskou postel a dále dvě samostatné postele.

Mezi základní vybavení podkroví patří ložní prádlo, ručníky, hygienické potřeby.

Kuchyňský kout nabízí myčku, lednici, mikrovlnnou troubu, indukční varnou desku, varnou konvici. V lince jsou připraveny nerezové hrnce, pánev, pracovní misky, nože, prkýnka, příbory a ostatní drobné vybavení kuchyně.

V obývací hale je plně vybavený příborník, s dostatečným množstvím talířů, skleniček, misek a táců. Zároveň se zde nachází pohovka, kterou je možné rozložit na 2 plnohodnotná lůžka a jedna samostatná postel

Koupelna se nachází v přízemí a nabízí sprchový kout, umyvadlo a WC.

Pro chladnější dny je chalupa vytápěna ústředním topením. Chalupa napojena na veřejný vodovod a také v podkroví je k dispozici WiFi bezdrátové internetové připojení.  V celém podkroví je položena dřevěná podlaha.

Podkroví umožňuje mít svého zvířecího mazlíčka pouze ve vchodové části, kde se nachází dlažba.

Podkroví je v budově kolmé na budovu s druhou obytnou jednotkou - přízemím. Podkroví je samostatnou obytnou jednotkou a je z větší části nad venkovním posezením. 

Před venkovním posezením je možno opékat buřty v plechovém ohništi nebo grilovat na grilu na dřevěné uhlí. K dispozici je startovací balení dřevěného uhlí a dřeva na rozdělání ohně.

Kola je možno uschovat ve venkovním posezení. 

Parkovat je možno před chalupou.

Cenu Vám vždy upřesníme před provedením rezervace a složením rezervačního popatku (rezervační poplatek činí 50% ceny pobytu).

Cena zahrnuje paušál na energie, závěrečný úklid a rekreační poplatek 15Kč/osobu a noc -podrobnější informace na dotaz a viz Ceník

Kudyznudy.cz - tipy na výlet