PŘÍZEMÍ

Přízemí nabízí ubytování se 6 lůžky.

Přízemí samostatně přístupné z uzavřeného dvorku chalupy nabízí malý pokoj se dvěma lůžky, koupelnu s WC, jídelnu s kuchyňským koutem a kachlovými kamny a ložnici s manželskou postelí a  rozkládací pohovkou se dvěma plnohodnotnými  lůžky.

Přízemí je vybaveno povlečením, ručníky, hygienickými potřebami.

Jídelna se standardně vybaveným kuchyňským koutem nabízí myčku, lednici s mrazákem, mikrovlnnou troubu, indukční varnou desku, varnou konvici. V jídelně naleznete plně vybavený příborník, s dostatečným množstvím talířů, skleniček, misek a táců. V kuchyňské lince jsou připraveny  nerezové hrnce, pánev, pracovní misky, nože, prkýnka, příbory a ostatní drobné vybavení kuchyně.

Koupelna je prostorná a nabízí místo i pro přebalovací pult, vanu, umyvadlo  a WC.

Pro chladnější dny je chalupa vytápěna ústředním topením. Chalupa je napojena na veřejný vodovod a na chalupě je k dispozici WiFi bezdrátové internetové připojení. V celém přízemí je položena dlažba a je tak možno mít zde i svého zvířecího kamaráda.

Obytné přízemí je v budově kolmé na budovu s venkovním posezením a podkrovím. Obytné přízemí je samostatné a nezávislé na podkroví. Podkroví není nad přízemím.

Před venkovním posezením je možno grilovat nebo opékat buřty v plechovém ohništi. K dispozici je startovací balení dřevěného uhlí a dřeva na rozdělání ohně.

Kola je možno uschovat ve venkovním posezení. 

Parkovat je možno před chalupou.

Cenu Vám vždy upřesníme před provedením rezervace a složením rezervačního poplatku (rezervační poplatek činí 50% ceny pobytu).

Cena zahrnuje paušál na energie, závěrečný úklid a rekreační poplatek 15Kč/osobu a noc - podrobnější informace na dotaz a viz  Ceník

Kudyznudy.cz - tipy na výlet