PŘÍZEMÍ

Přízemí nabízí aktuálně ubytování se 4 lůžky, které na léto 019 rozšíříme na 6 lůžek.

V přízemí je průchozí jídelna s kuchyňským koutem a kachlovými kamny, ložnice, koupelna s WC a připravujeme malý pokoj se dvěmi lůžky .

Samostatná ložnice nabízí manželskou postel a dále rozkládací pohovku se dvěmi plnohodnotnými  lůžky.

Mezi základní vybavení lůžek patří ložní prádlo, ručníky, hygienické potřeby.

Jídelna se standardně vybaveným kuchyňským koutem nabízí myčku, lednici s mrazákem, mikrovlnnou troubu, indukční varnou desku, varnou konvici. V jídelně naleznete plně vybavený příborník, s dostatečným množstvím talířů, skleniček, příborů, misek a táců. V kuchyňské lince jsou připraveny  nerezové hrnce, pánev, pracovní misky, nože, prkýnka a ostatní drobné vybavení kuchyně.

Koupelna je prostorná a nabízí místo i pro přebalovací pult, vanu, umyvadlo  a WC.

Pro chladnější dny je chalupa vytápěna ústředním topením. Chalupa je napojena na veřejný vodovod a na chalupě je k dispozici WiFi bezdrátové internetové připojení. V celém přízemí je položena dlažba a je tak možno mít zde i svého zvířecího kamaráda.

Obytné přízemí je v budově kolmé na budovu s venkovním posezením a podkrovím. Obytné přízemí je samostatné, podkroví není nad přízemím.

Parkování je možno před chalupou.

Cenu Vám vždy upřesníme před provedením rezervace a složením rezervačního poplatku (rezervační poplatek činí 50% ceny pobytu).

Cena zahrnuje paušál na energie, závěrečný úklid a rekreační poplatek 15Kč/osobu a noc - podrobnější informace na dotaz a viz  Ceník